Hallitus tiedottaa

wp_20161125_18_08_00_pro

Hallitus piti vuoden 2016 päättävän kokouksen 25.11.2016.

Syyskokouksessa valittu hallitus vuodelle 2017 järjestäytyi seuraavasti:

Puheenjohtaja:                Niklas Enkvist     040 588 2988, nenkvist@gmail.com

Varapuheenjohtaja:         Timo Ruotsalainen 040 180 1559, timo.ruotsalainen@paroc.com

I-satamakapteeni:           Ismo Laita           050 556 7193, ismo.laita@gmail.com

Sihteeri:                           Tero Jaatinen     0500 481 283, tero.jaatinen@me.com

Hallituksen jäsen:            Jorma Lindström 0500447 230, jorma.lindstrom@advoc.fi

Katsastuspäällikkö:         Kimmo Salo         050 464 7081, kimmo.salo@hsy.fi

Tiedottaja:                       Kirsi Rontu           0500 703357, kirsi.rontu@hel.fi

Hallituksen jäsen:           Kaj Grönroos      0400 946 070, kaj.groonroos@srv.fi

Rahastonhoitaja             Olli Lipasti           050 573 9522, olli.lipasti@suomi24.fi

Hallituksen jäsen:            Pentti Wahrman 050 520 2571, pentti.wahrman@elisanet.fi

 

Vuoden 2017 tapahtumakalenteri on päivitetty sivustolle ja jäsenistölle jaettava ”vuosivihkonen” postitetaan helmikuun alussa. Huomaa kevätkokouksen muuttunut aika, eli torstai 2.3.2017 klo 18.00 HRMY:n 3. krs kerhotilassa Fredrikinkatu 51-53 tiloissa.

Pitkäaikainen sihteerimme Jouni Hiltunen antoi viestikapulan eteenpäin Tero Jaatiselle. Kommodorimme Niklas kiitti kaikkien kerholaisten puolesta Jounia pienellä lämmittävällä lahjalla. wp_20161125_18_09_38_pro

 

 

 

 

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s